Gadżety do auta: dvd samochodowe, dobre radio i antyradar.

W wakacje zdecydowanie częściej jeździmy samochodem. Aby umilić sobie czas podroży, warto zaopatrzyć w auto w odpowiednie gadżety. Dobry odtwarzacz samochodowy i głośniki samochodowe to podstawa. Muzyka uprzyjemni każdą podróż, trudno zresztą znaleźc osobę, która jej nie lubi, Kiedy znudzą się nam już najnowsze przeboje, możemy obejrzeć jakiś ciekawy film na dvd. W tym celu warto wyposażyć się w dvd samochodowe. To przenosne dvd, które możemy trzymać na kolanach bądź zainstalować na oparciu fotela.

Wystarczy kilka ulubionych filmów, by nawet najdłuższa podróż minęła jak z bicza strzelił. Tego rodzaju odtwarzacze samochodowe są szczególnie przydatne wtedy, gdy podróżują z nami dzieci. Maluchy potrzebują dużo uwagi - inaczej będą się nudzić i marudzić przez całą podróż. Wystarczy jednak wyposażyć się w radio dvd i ulubioną bajkę dzieci, by w samochodzie zapadła błoga cisza. Nie da się jednak ukryć, że dorośli równie chętnie oglądają filmy w czasie podróży. Zakup odtwarzacza będzie więc inwestycją dla całej rodziny.

Oprócz gadżetów umilających czas w podróży warto zaopatrzyć się i w takie, które ułatwią nam podróżowanie. Przydatna okazuje się nawigacja, cb radio, ale i antyradar. Coraz więcej kierowców unika tego rodzaju przyrządów do omijania kontroli policyjnych. Pamiętaj jednak, że w każdym przypadku w jeździe samochodem najważniejszy jest zdrowy rozsądek. To w twoich rękach spoczywa odpowiedzialność za życie twoje i innych osób. Czasem lepiej jest zwolnić i do jechać do celu trochę później, niż ulec wypadkowi. Wtedy nawet najpiękniejsze plany wakacyjne legną w gruzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.