Auta w dieslu w ofercie większych wypożyczalni samochodów Gdańsk.

W dobie dzisiejszych cen paliw ropa zrównała się albo nawet wyprzedziła w cenie benzynę. Niestety, ale ceny ropy poszły w takim kierunku, że jedyną możliwość, jaką miały stacje benzynowe, było podniesienie cen oleju napędowego ponad cenę benzyny. Kierowcy Diesli niechętnie przyjmowali konieczność srogich cen na stacjach. Ale jeszcze kilka lat temu ropa była znacząco tańsza od benzyny. Wtedy w salonach samochodowych sprzedawały się hurtem pojazdy wyposażone w silnik Diesla. Dzisiaj takie samochody mają wzięcie jedynie w wypożyczalniach samochodów Gdańsk.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk, w której chcielibyśmy wypożyczyć samochód bardzo chętnie poleci nam Forda Focusa II Kombi w Dieslu. Rzeczywiście, nie można odmówić temu autu jednego. Pali znacznie mniej aniżeli ten sam model w benzynie. W przypadku spalania różnica pomiędzy silnikami na ropę a silnikami na benzynę jest cały czas spora. W tym więc wypadku oszczędność nadal ma miejsce. Natomiast w wypożyczalni za diesla zapłacimy nawet mniej aniżeli za benzynę. A skorzystamy na spalaniu, więc zaoszczędzimy na tankowanym paliwie.

Rodzinny Focus druga generacja Kombi z silnikiem napędzanym na ropę to bardzo mocna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i wygodę a przy tym oszczędność. Niestety wszystko to kosztem mocy pojazdu, która jest wyraźnie słabsza. Trudniej jest słabszym silnikiem na ropę rozpędzić to auto tak szybko jak wersję benzynową. Nie zmienia to jednak faktu, że klienci wypożyczalni samochodów Gdańsk bardzo często pytają właśnie o tego Forda Focusa Kombi II w wersji na teoretycznie tańszą ropę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.