Przetestuj auto przed zakupem przez wynajem samochodów Gdańsk!

Samochody rodzinne to auta, które zawsze są praktyczne i uniwersalne. Wiedzą o tym dobrze projektanci samochodów pracujący dla marki Ford, którzy na rynek wypuścili ostatnio nowego Forda Focusa Kombi. Auto świetnie sprawdzi się do przewożenia większej ilości pasażerów, ponieważ z tyłu ma bardzo dużo miejsca; będzie się też dobrze nadawać jako małe autko dostawcze dla firm. Kombi można oczywiście zakupić w salonie motoryzacyjnym, ale także skorzystać z oferty aut na wynajem Samochodów Gdańsk ma sporo, ale kilka czy kilkanaście więcej nie zrobi żadnej różnicy…

Wynajem auta pozwala także przetestować samochód przed zakupem, sprawdzić, jak się nim jeździ w praktyce, i jest on polecany wszystkim, którzy chcieliby auto wypróbować, nim je zakupią. Ford Focus Kombi to model, który ma wspaniałą, opływową sylwetkę oraz charakterystyczne przednie i tylne reflektory. Linia nadwozia jest trochę unowocześniona w nowszych wersjach II i III w stosunku do starej „jedynki”.

Aby wynajem samochodów Gdańsk przyniósł nam pełną satysfakcję, warto więc wynająć dla siebie właśnie Forda Focusa. Auto wyposażone jest w systemy wspomagające kierowanie takie jak TVC czy ACS. TVC to system, który poprawia przyczepność kół samochodu do jezdni, dzięki czemu poprawie ulega jego stabilność przy zakrętach. Dzięki TVC jazda jest bezpieczniejsza, albowiem przyczepność kół dostosowuje się do warunków atmosferycznych panujących na drodze i nawierzchni.

Drugi wspomniany system, ACS, zapobiega kolizjom przy małych prędkościach. Jego głównym elementem składowym są tzw. czujniki podczerwieni, które mają za zadanie kontrolować odległość naszego samochodu od samochodu jadącego przed nami. Przy małych prędkościach poniżej 30 km/h system ten sam uruchamia hamulce w przypadku, jeżeli kierowca nie zareaguje w porę. Dzięki temu unikamy przykrych kolizji powstających na zakorkowanych trasach.

Tak więc Ford Focus Kombi to auto, którym opłaca się jeździć. Systemy bezpiecznej jazdy, w które jest wyposażone, pozwalają na użytkowanie go bez stresu. Zawsze jednak warto przed zakupem auta skorzystać z jego oferty na wynajem Samochodów Gdańsk które są bezużyteczne nie potrzebuje, tak więc przetestujmy Focusa w wersji kombi, nim go kupimy na własność. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że właśnie on jest autem, którym będziemy jeździć!