Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko - zwrot samochodu

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko cieszy się coraz większą popularnością. Korzystają z niej zarówno firmy jak i osoby prywatne. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko dysponuje ogromną gamą samochodów, które spełnią oczekiwania każde klienta.

Jednak wypożyczony pojazd należy zwrócić w takim samym stanie, w jakim go wzięliśmy. Przy podpisywaniu umowy najmu należy określić miejsce i czas, w którym samochód zostanie zdany. Jeżeli najemca nie będzie mógł się stawić w wyznaczonym czasie, musi o tym niezwłocznie poinformować wypożyczalnie samochodów Gdańsk lotnisko. W przeciwnym przypadku wypożyczalnia informuje organy ścigania.

Dodatkowo samochód musi być czysty, a jego bak musi mieć tyle samo paliwa, ile miał przy odbiorze przez najemcę. Jeżeli stan baku jest mniejszy, najemca powinien zapłacić za brakujące paliwo.

Warto także pamiętać, że firmy wypożyczające samochody nie zwracają pieniędzy, jeżeli ktoś zwróci samochód wcześniej. Nie zgadzają się także na zmniejszenie czynszu.

Regulamin reguluje także codzienne obowiązki najemcy. Jest sprawdzanie ogumienia, płynów oraz oleju; chronienie auta przed uszkodzeniem i kradzieżą; posiadanie przy sobie zawsze ważnych dokumentów. Jeżeli te obowiązki nie są spełniane, najemca zostaje pociągnięty do odpowiedzialności.