Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko zawsze do usług klienta

Na każdym lotnisku obowiązkowo musi się znaleźć przestrzeń parkingowa. Oczywiście, lotniska muszą na posiadaniu takich parkingów zarabiać, tym bardziej, że każdego dnia przez lotnisko, a więc i przez parking, przewijają się setki podróżujących. Opłaty za lotniskowe parkingi są dosyć kosztowne, ale można zaoszczędzić parę groszy wiedząc, na którą część parkingową się udać.

Na lotnisku w Gdańsku takich parkingów jest bowiem kilka rodzajów. Poniżej zaprezentujemy wszystkie rodzaje dostępnych parkingów, tworząc krótką ich charakterystykę i podając informacje na temat tego, komu najbardziej opłaci się korzystać z konkretnych typów parkingu.

Na początek parking „kiss and fly”. Ten typ parkingu przeznaczony jest dla tych pasażerów, którzy zatrzymują się na lotnisku tylko na krótką chwilę, na przykład po to, by odprowadzić do hali bliską osobę, bądź szybko się tylko pożegnać, o czym dowodzi nazwa parkingu, w dosłownym tłumaczeniu oznaczająca pocałunek i wylot, czyli szybkie pożegnanie lub też, odwrotnie szybkie przywitanie.

Załóżmy bowiem, że osoba, która ma nas odwiedzić, z chwilą naszego przyjazdu na lotnisko już będzie na nas czekać. W takich przypadkach wystarczy samochód zaparkować na takim właśnie parkingu. Korzystanie z niego opłaca się w przypadku, gdy na terenie lotniska przebywać będziemy od 10 do 20 minut. Po tym czasie postój na takim parkingu będzie nas słono kosztował.

Jeśli planujemy postój na parkingu nieco dłużej niż 20 minut, lepszym dla nas rozwiązaniem będzie skorzystanie z parkingu krótkoterminowego, gdzie cena za taki niezbyt długi postój będzie trochę niższa. Co jednak mają zrobić osoby, które muszą zostawić samochód przynajmniej na dobę? Wyobraźmy sobie, ile musiałby kosztować postój na parking krótkoterminowym.

Z myślą o takich pasażerach, na lotnisku pojawiły się parkingi średnio- i długoterminowe, dzięki którym zostawienie samochodu na strzeżonym lotniskowym parkingu nie obciąży aż tak bardzo naszego budżetu. Oczywiście, zdecydowanie bardziej opłacało by się nam samochodu na parkingu lotniskowym nie zostawiać, czasem jednak nie mamy innego wyjścia.

Z parkingów długoterminowych korzystają na przykład właściciele wypożyczalni samochodów Gdańsk lotnisko. Dzięki temu mogą umawiać się z klientami na temat wypożyczania i zwracania samochodu. Dla przykładu, klient może się umówić z wypożyczalnią samochodów Gdańsk lotnisko, że, przylatując do miasta odbierze samochód właśnie z lotniskowego parkingu, a oddając go, również odstawi go na parking.

Oczywiście, nie zawsze musi tak być. Klient może bowiem zażyczyć sobie, żeby wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko dostarczyła mu samochód pod wskazany adres i również pod tym adresem samochód odbierała.

Właściciele wypożyczalni zdają sobie sprawę, że klient nasz pan i starają się jak najbardziej swoim klientom dogodzić, W tym biznesie dużo zależy od opinii, jaką będzie się cieszył wypożyczalnia. Jeśli nie będzie wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów, ci znajdą sobie inną wypożyczalnię, z której usług będą z powodzeniem korzystać.

Warto tylko zauważyć, że na terenie samego tylko portu lotniczego w Gdańsku działa kilka wypożyczalni, które oferują podobne usługi. Niezadowolony klient ma więc duży wybór, a dla firmy, która nie była elastyczna pozostaje patrzeć, jak konkurencja rośnie w siłę.

Z tego też względu wypożyczalnie nie tylko ułatwiają podstawienie samochodu, lecz także starają się dotrzeć do bardziej wymagających klientów. Stąd w ofercie auta luksusowych marek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.